Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie AC - utrzymanie wartości auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenie AC - utrzymanie wartości auta

    mirek_p11, jeszcze pewnie arturo_freestyl nie będzie narzekał na swoje 1.8 TSI. Jak się "odgrażał" na zlocie tak i zrobił ją na 322KM i 429Nm :diabelski_usmiech. Ty swoją robisz tak finalnie na ile?

  • #2
    Ubezpieczenie AC - utrzymanie wartości auta

    Witam
    Mam roczny samochód i zbliża się radosna chwila wykupienia ubezpieczenia na nowy rok.
    Mam pytanie do kolegów - którzy ubezpieczyciele oferują utrzymanie wartości auta przez cały czas trwania umowy AC (mam na myśli to, że wycena auta w momencie zawierania umowy wynosi np. 40000zł i ta kwota obwoiązuje przez cały czas trwania umowy.

    Komentarz


    • #3
      Hestia za oplata okolo 200 pln.Ja tak mam w swojej polisie.
      Tato,tato...czy to auto jest chore?
      Nie synku...to diesel PD.

      Honda...the power of dreams.
      Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

      Komentarz


      • #4
        Ja miałem to w PZU, a cena auta i tak była niższa niż zakup... :roll:

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez natash
          Ja miałem to w PZU, a cena auta i tak była niższa niż zakup... :roll:
          natash, miałeś wykupione utrzymanie wartości pojazdu na poziomie tej z początku polisy, a przy wypłacie zrobili wycenę i Ci potrącili?
          Pozdrawiam
          Northeusz

          Komentarz


          • #6
            Nie tylko, że w PZU zrobiłem ubezpieczenie na stałą wartość, która według PZU była niższa niż faktura zakupu i w sumie nie dało się nic z tym zrobić.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez natash
              Nie tylko, że w PZU zrobiłem ubezpieczenie na stałą wartość, która według PZU była niższa niż faktura zakupu i w sumie nie dało się nic z tym zrobić.
              Mógłbyś to rozwinąć.

              Komentarz


              • #8
                U mnie PZU wyceniło auto roczne na 50k a za polise chcieli 3,5k. W Alianz wyszło 60k i 2,4k za pełen pakiet. Utrzymanie wartości dodatkowo ok 300zł ale nie brałem. Nie zamierzam skasować sam auta
                pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez czesio73
                  Zamieszczone przez natash
                  Nie tylko, że w PZU zrobiłem ubezpieczenie na stałą wartość, która według PZU była niższa niż faktura zakupu i w sumie nie dało się nic z tym zrobić.
                  Mógłbyś to rozwinąć.
                  Kupione za 40k, a wycenili na 32k, po infolinii i walce 36k.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez natash

                    Kupione za 40k, a wycenili na 32k, po infolinii i walce 36k.
                    masz utrzymanie wartości? bo jak nie to odpukać ta walka psu o bude - tylko wiecej składki zapłaciłes
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam utrzymanie, dlatego chciałem, żeby było wycenione po kwocie zakupu.

                      Komentarz


                      • #12
                        czesio73, Hej
                        Ja wziąłem pakiet dealerski w Emidzie w PZU z utrzymaniem wartości...
                        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                        Komentarz


                        • #13
                          Czy oprócz PZU, Hestii i Allianz ktoś jeszcze oferuje opcję utrzymania wartości auta.
                          Ja mam obecnie AXA - i oni nie oferują .

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: Ubezpieczenie AC - utrzymanie wartości auta

                            Zamieszczone przez czesio73
                            Witam
                            Mam roczny samochód i zbliża się radosna chwila wykupienia ubezpieczenia na nowy rok.
                            Mam pytanie do kolegów - którzy ubezpieczyciele oferują utrzymanie wartości auta przez cały czas trwania umowy AC (mam na myśli to, że wycena auta w momencie zawierania umowy wynosi np. 40000zł i ta kwota obwoiązuje przez cały czas trwania umowy.
                            Zapytaj w Warcie,oni chyba oferują

                            Komentarz


                            • #15
                              Generali tez ma taką opcję, przynajmniej w wersji "direct" ale trzeba to załatwić telefonicznie z konsultantem, na stronie tej opcji nie ma.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X